Miljakovac 3 - Forum 777
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOKLE BRE !!!

5 posters

Go down

DOKLE  BRE !!! Empty DOKLE BRE !!!

Post  Dušan Thu Sep 03, 2009 11:11 pm

Ovo je prevršilo svaku meru.Došao sam u mirno naselje,među fine komšije,u naselje u kom će moja deca rasti bez strahova tako normalnih(nažalost) u "urbanim" delovima grada.A onda se u dve godine sve promenilo.Sve više pijanih budala po NAŠIM ulicama,sve više neiživljene stoke koja juri NAŠIM ulicama...Danas je pijana...ne znam ni kako bih ga nazvao...preteći pokazivao nož mom detetu.na NAŠOJ ulici,u NAŠEM naselju.Neiživljeni skot je pod punim gasom prošao NAŠOM ulicom,punoj ljudi koji su izašli iz autobusa.Malo mu je bilo pa je to ponovio i u povratku,ne obazirući se na moje upozorenje(čekao sam dete).A takvih je sve više,svakog dana.Kako sprečiti takvo ponašanje? Imali uopšte civilizovanog rešenja? Kao mirnom i nenasilnom čoveku ,sve mi češće pada na pamet da je MOTKA rešenje! NAŽALOST.

Dušan


Back to top Go down

DOKLE  BRE !!! Empty Re: DOKLE BRE !!!

Post  Zoki Fri Sep 04, 2009 1:44 pm

Dusane potpuno si u pravu!Nazalost,takvih ima i oni uticu na nase zivote.I ja sam imao slicna iskustva i to tek u poslednje vreme,a pre nisam vidjao pijane budale.Mislim da su to uglavnom radnici koji rade po naselju tako da su oni tu samo privremeno,ali i medju nasim komsijama ima ljudi koji ne mogu da se pohvale velikom kulturom i to mi smeta...

Zoki


Back to top Go down

DOKLE  BRE !!! Empty Re: DOKLE BRE !!!

Post  Dušan Fri Sep 04, 2009 3:40 pm

Zoki za građevince si u pravu,ali mi nisu jasni trgovci,naše komšije,koji dozvoljavaju konzumaciju alkohola ispred svojih prodavnica! Mesar je izbacio sto napolje i služi piće mušterijama dok čekaju roštilj.Tri prodavnice u "glavnoj" ulici dozvoljavaju konzumaciju alkohola ispred svojih radnji misleći samo na svoj promet! Viđao sam ljude koji satima sede ispred tih radnji i ispijaju.Vlasnicima radnji,našim komšijama,ne pada na pamet da im uskrate to "zadovoljstvo".Ja,iz protesta,više uopšte ne idem u te prodavnice,što je šteta.Dali neko uopšte zna način da dobijemo ležeće policajce u naselju? Znam za mnogo manja naselja koja imaju lež.policajce duž celih ulica.Pa nećemo valjda sami da betoniramo prepreke po naselju.Anarhije nam je dosta.

Dušan


Back to top Go down

DOKLE  BRE !!! Empty Re: DOKLE BRE !!!

Post  salempa Tue Oct 27, 2009 2:34 am

Evo sad se otvorio kafic.Verovatno ce raditi pola godine dok ne operu pare pa onda sledeci... Surprised
salempa
salempa


Back to top Go down

DOKLE  BRE !!! Empty Re: DOKLE BRE !!!

Post  Dušan Tue Oct 27, 2009 2:31 pm

salempa wrote:Evo sad se otvorio kafic.Verovatno ce raditi pola godine dok ne operu pare pa onda sledeci... Surprised
Kafić ko kafić je uredu dok se god civilizovano ponašaju ( i gosti i vlasnik).A otvaranje je bilo "spektakularno", u dilemi sam dal je bilo u stilu grand parade ili svadbarske šatre,ako uopšte ima razlike,i sve je mirisalo na još jedan problem u našem lepom predgrađu.Zasad je sve ok.Nema glasne muzike,nema pijanih budala,nema tuče...samo neka tako ostane i ne verujem da će kafić bilo kome smetati.Kako se sve više adolescenata okuplja u kafiću (i moj sin),mislim da bi trebali da povedu računa da ne služe alkohol maloletnicima.Ne znam dali postoji i zakonsko ograničenje vezano za služenje alkohola.U svakom slučaju ne bi loše bilo da pogledaju ličnu kartu pre nego što posluže pivo gostu koji likom ne odaje punoletstvo.

Dušan


Back to top Go down

DOKLE  BRE !!! Empty Re: DOKLE BRE !!!

Post  maja09 Fri Nov 06, 2009 11:18 pm

salempa wrote:Evo sad se otvorio kafic.Verovatno ce raditi pola godine dok ne operu pare pa onda sledeci... Surprised

Ajde nam objasni kako se to peru pare u kaficu!

maja09


Back to top Go down

DOKLE  BRE !!! Empty Re: DOKLE BRE !!!

Post  bachi Sat Nov 07, 2009 12:26 am

maja09 wrote:Ajde nam objasni kako se to peru pare u kaficu!
Kad se opere svo posuđe, onda na red dođu i pare. Smile

bachi


Back to top Go down

DOKLE  BRE !!! Empty Re: DOKLE BRE !!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum